MYLIMIAUSI RANKŲ DARBO AKSESUARAI JŪSŲ AUGINTINIAMSPriedai? Paminkštinimai? Ir kas tas minky?

Paskelbė Arnolda Vaitkute

Laumių parduotuvėje galite rasti gan neįprastą skiltį - PRIEDAI. Tačiau kaip tai suprasti, kaip tuo naudotis ir kas tai yra? Ar man tų priedų reikia?

Priedai - būdas paversti jūsų antkaklį ar petnešas išties vienetiniu ir nepakartojamu. Ar tai būtų papildoma antkaklio apsauga, minkštinimo tipas, o galbūt papildoma juosta jūsų petnešoms - mes tai galime padaryti, o galimybė priedą įsidėti į krepšelį ir pirkti kartu su savo norima preke sutaupys jums laiko rašant -inutes ir laukiant atsakymų. Viskas taip paprasta! Tereikia išsirinkti savo orimą prekę, išsirinkti priedą ir nusipirkti tai kartu. 

O dabar - kokie tie mūsų siūlomi priedai?

PAMINKŠTINIMAI - kone populiariausias ir dažniausiai perkamas priedas ir paskutinis žingsnis renkantis antkaklį, jei nenorite paprasto satino įsiuvo. Tiesa, paminkštinimai yra kelių tipų, tad trumpai apie juos:

MINKY paminkštinimas - švelniausias ir spalvingiausias iš galimų paminkštinimų. Itin tinkantis jautriems kaklams ar šunims, turintiems problemų su kaklo, pilvo, krūtinės plikimu. Itin švelni medžiaga glotni tiek plaukui, tiek odai, ir maximaliai apsaugo nuo trinties. Minky paminkštinimas gali būti tiesus arba rožės formos. Rožės formos paminkštinimas dažniau suteikia pašėlusį, pūkuotą vaizdą ir gali būti daugiaspalvis. Minky minkštinti antkakliai ir petnešos išlieka pilnai reguliuojami ir skalbiami.

VELTINIS - Veltiniu minkštintos petnešos malonios prisilietimui ir yra minkštesnės. Veltinį siūloma kaip vieną iš standartinių paminkštinimų ir jis puikiai tinka trumpesnio plauko šunims. 

AKSOMAS - visad populiarus paminkštinimo tipas. Jis švelnus odai, nuostabios sodrios spalvos nepalieka abejingų. Galimas įprasto pliušinio arba laužto aksomo paminkštinimas, abu variantai pilnai reguliuojami. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad aksomas renka plauką ir jį dažnai reikės nušukuoti. 

FLISO paminkštinimas atlieka dvigubą funkciją - mes jį naudojame ir minkštinimui, ir antkaklio praplėtimui. Įvairios fliso spalvos ir raštai priderinami prie norimo antkaklio ir išlindę fliso krašteliai praplėčia antkakli 1-2 centimetrais, pridėdami jam spalvos. Tiesa, tokie antkakliai nereguliuojami arba reguliuojami minimaliai, taip pat jie jautrūs skalbimui. 

VELIŪRINIS FLISAS - ši nuostabi nauja medžiaga gaminama UK, ir mes buvome itin pakylėti kai buvome vieni pirmųjų, galinčių ją išbandyti. Ši medžiaga daug švelnesnė už įprastą flisą, taip pat geriau skalbiasi, yra sodresnės spalvos. veliūriniu flisu minkštinti antkakliai ir petnešos reguliuojasi, tačiau sunkiau. 

Kiti galimi priedai:

Sagties apsauga skirta itin stipriems šunims, bijant, kad sagtis gali atsisegti. Dažniausiai šis priedas naudojamas su 4cm pločio plastikinėmis sagtimis. Sagties apsauga yra papildomas dirželis, einantis virš sagties, su papildomu velkro sluoksniu. Su šiuo priedu net jei plastikinė sagtis lūžtų ar atsisegtų, apsauga sustabdytų jį nuo atsidarymo.

Antkaklio praplėtimas skirtas 2,5 cm antkaklius norint paversti į 4 cm antkaklius. Pasirinkus šį priedą ir norimą praplėtimo tipą, 2,5 cm juosta bus siuvama ant 4 cm diržo, likusią erdvę užpildant norima spalva ar paminkštinimu.

Antsiuvas - skirtas tiek smagumui, tiek saugumui. Žetonėlius pamesti lengva, o štai antsiuvo nepamesi. Tad tai puikus būda pritvirinti savo kontaktines detales prie šuns. Be to, antsiuvas daug didesnis, nei žetonas, tad net jei šuo pabėgtų ir neprisileistų kitų žmonių - skaičius galima perskaityti net per atstumą. Na, o jei esate įsitikinę, kad šiai paskirčiai antsiuvo neprireiks - ant antsiuvo galima išsiuvinėti bet kokią jums patinkančią frazę ar informaciją. 

Diržo spalvos pakeitimas skirtas žmonėms, nenorintiems to nuobodaus juodo pagrindo! Kartais juosta pražysta kitomis spalvomis poroje su kitos spalvos dirželiu. O gal jūs tiesiog išprotėję dėl specifinės spalvos ir nenorite nė matyti jokios kitos - tad šis priedas jums puikiai tinka!

Papildomas pilvo diržas petnešoms skirtas pabėgimo asams sustabdyti ir jų saugumui užtikrinti. Krūtinės diržo gali nepakakti norint sustabdyti itin vikrius šunis, mat iš jo dar įmanoma išsinerti. Tačiau pridėjus papildomą pilvo juostą, šuo nebeturi galimybės išsinerti iš petnešų.