NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 50 €Pirkimo taisyklės ir salygos

Užsakymo vykdymo trukmė

Esant dideliam užsakymų kiekiui, gaminimo trukmė 2-4 savaites. Petnešos, spausdinto biotano antkakliai gali užtrukti kiek ilgiau.

DĖMESIO - į klausimus "kada išsiųsite", "kada pagaminsite" ar kitus panašaus pobūdžio neatsakysime, jei nėra praėjęs maksimalus gaminimo terminas (4 savaitės). Deja, tačiau tokių klausimų gauname tiek daug, kad atsakinėjimai į juos atima brangų ir vertingą laiką, kuris turėtų būti skirtas gamybai ir klientų konsultavimui. 

Visada stengiamės pateikti jums kuo daugiau pasirinkimų idealiam aksesuarui sukurti, tad ne visas medžiagas turime vietoje, o mūsų parduotuvė skirta parodyti visus galimus komplektacijos variantus. Tai reiškia, kad kai kurios medžiagos yra užsakomos iš tiekėjų po užsakymo, ir aksesuarų gaminimo trukmė gali būti iki mėnesio.

Jei skubate, rekomenduojame rinktis "gaminimo be eilės" priėdą arba susisiekti su mumis facebook - didžiuojamės tuo, kad atrašome itin greit!

Kitos užsakytos prekės išsiunčiamos per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo. Kadangi remiate tvarų kaimo verslą, prašome supratingumo, kad į siuntimo taškus galime išvykti tik porą kartų savaitėje.

Pristatymas

Parduotuvėje įgytos prekės siunčiamos registruota siunta per Lietuvos Paštą, ir ją išsiuntus gausite sekimo kodą. Jei komentarų laukelyje įrašysite jums tinkamą LP Express paštomatą - jūsų prekė atkeliaus į jį.

Pristatymas paprastai užtrunka 1-3d.d. Jei per 3 pilnas darbo dienas nuo išsiuntimo negavote savo siuntinio – susisiekite su mumis Facebook žinute arba el. Paštu arnolda.laumes@gmail.com nurodydami savo užsakymo numerį, siuntos numerį ir patikslindami savo adresą ar pasirinktą paštomatą, bei telefono numeri.

Prekių grąžinimas

Prekės siuvamos po užsakymo pagal individualius šeimininko pateiktus rodmenis ir pasirinkimus. Tai yra pagal asmeninį užsakymą siuvama prekė ir kokybiška prekė gali būti negrąžinama ar nekeičiama. Susisiekite su mumis per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos el. Paštu arnolda.laumes@gmail.com , Facebook žinute puslapyje https://www.facebook.com/Laumes.handmade/ arba telefono numeriu +37069298909 ir aptarsime sprendimus kiekvienai situacijai.

Jei prekė netiko dėl jūsų kaltės (na, metre susimaišė skaičiai), pataisysime ją už siuntimo ir sąnaudų kainą.

Jei metre skaičiai susimaišė mums (visiems pasitaiko), prekę pataisysime už dyką ir kompensuosime siuntimo išlaidas.

Kitų gamintojų prekės keičiamos ar grąžinamos susisiekus su pardavėju per 14 dienų nuo prekės gavimo. Grąžinimo kainą apmoka klientas, pinigų grąžinimo atveju grąžinama prekės kaina be siuntimo išlaidų. Prekės atsiuntimas pardavėjui neinformavus apie grąžinimą nėra laikomas prekės grąžinimu. Atgal priimamos tik kokybiškos, nenešiotos prekės originalioje pakuotėje, tinkamos pardavimui.

Laumeshandmade.lt taisyklės apibrėžiančios pirkimo sutarties sudarymą bei šalių įsipareigojimus

Pagrindinės nuostatos

1.1. Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes www.laumeshandmade.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir www.laumeshandmade.lt parduotuvės valdytojo (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma yra sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

Pardavėjo teisės
3.1. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles, pakeistas Taisykles paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.
3.2. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

Pardavėjo pareigos
4.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.
4.2.  Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui, atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 10 darbo dienų. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą.

Pirkėjo teisės
5.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
5.2. Pirkėjo (vartotojo) įsigytos prekės keičiamos ir grąžinamos vartotojo rašytiniu prašymu, prie prašymo pridedemas pirkimą-pardavimą iš pardavėjo patvirtinantis dokumentas. Kokybiškos prekės keičiamos grąžinamos per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jeigu prekės nebuvo gaminamos pagal individualų užsakymą. Kokybiškas prekes įsigijęs Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju tik tuo atveju, jei prekė nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda. Nekokybiškų prekių grąžinimui taikomas Civilinio kodekso nustatytas terminas, per šį laikotarpį pirkėjas gali pareikšti reikalavimus dėl prekės trūkumų.
5.3. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

Pirkėjo pareigos
6.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti, sudarant sutartį) ir priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka www.laumeshandmade.lt parduotuvėje euro valiuta. 

6.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
6.3. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį). Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.
6.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Bendra Atsakomybė
7.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
7.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
7.3. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme). Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.
7.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
7.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

 Baigiamosios nuostatos

8.1. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje (įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, siūlomas prekes ir paslaugas bei jų savybes, Pirkėjo teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties įgyvendinimo tvarką, Pardavėjo teikiamas prekės priežiūros paslaugas ir garantijas (jeigu jos suteikiamos)) laikoma pateikta Pirkėjui raštu.

8.2. Visi nesutarimai, kilę ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Šios pirkimo taisyklės ir sąlygos atnaujintos 2021m. Spalio 26 d.

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu +37069298909 ar el. paštu arnolda.laumes@gmail.com